Tło
obróbka plexi piaseczno

Oferta

Produkcja

Kontakt

Usługi grawerskie w Warszawie – oferta

Sprawdź naszą propozycję

Firma grawersko-reklamowa Margraw z Piaseczna realizuje usługi cięcia, gięcia, frezowania i grawerowania laserowego oraz grawerowania mechanicznego w metalach oraz na takich materiałach jak pleksi, PCV, dibond i mosiądz. Wykonujemy szyldy, bannery, tablice informacyjne, tabliczki znamionowe, posesyjne, okolicznościowe oraz inne tablice grawerowane i reklamowe. Mogą nam Państwo zlecić piaskowanie, zdobienie szkła i wypalanie w drewnie, a także tworzenie form przestrzennych, liter 3D i podświetlanych. Chętnie wykonamy również statuetki, nagrody, medale sportowe i tabliczki na medale oraz puchary. Zamówienia przyjmujemy nie tylko od klientów z Piaseczna. Grawerowanie prezentów dla Warszawy jest dla nas codziennością.

 


Pieczątki

Oferujemy konkurencyjne ceny pieczątek wykonanych na automatach sprawdzonych firm. Stosując grawerowanie laserowe, uzyskujemy lepsze efekty niż w przypadku metody polimerowej.

 


Wykonywanie tablic

Nawet zwykła tablica posesyjna, czy też tablice informacyjne lub okolicznościowe mogą być wykonane w niezwykły sposób! Szczególnym uznaniem cieszą się w naszej firmie tablice okolicznościowe, nagrobne i tabliczki znamionowe oraz na trofea sportowe. Nieważne, czy będzie grawerowana, piaskowana czy oklejana, nieważne, czy tablica będzie mosiężna, z pleksi, szkła, szlachetnego kamienia czy metalu: ważne, żebyś Ty był z niej dumny.

 

Grawerowanie metali

Grawerowanie laserowe i frezowanie daje trwałe i precyzyjne efekty – w przypadku zabiegów w metalu oraz imitujących je laminatów grawerskich. Możemy wykonać elementy z mosiądzu, aluminium oraz z trwałych laminatów grawerskich dostępnych we wszystkich kolorach.


Zindywidualizowane opakowania na wino.

Grawerowanie laserowe czy grawerowanie mechaniczne to nie cała nasza oferta. Jeśli szukają Państwa wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju opakowania na prezent, zapraszamy do kontaktu naszymi specjalistami. Przygotujemy dla Was piękne, zindywidualizowane opakowanie z drewna, na którym umieścimy dowolny napis lub fotografię. Taki elegancko zapakowany prezent świetnie sprawdzi się w przypadku ślubu, imienin, urodzin, jubileuszów czy innych okazji.


Obróbka plexi

 Realizujemy również mniej standardowe zamówienia np. cięcie plexi, grawerowanie PCV lub dibonu oraz wyginanie pleksi. Na Państwa życzenie wyprodukujemy też stojaki na ulotki , wizytowniki i tym podobne artykuły. Wykonujemy cięcie, gięcie i grawer z własnym materiałem. Pomagamy też w wycinaniu uszkodzonych elementów, żeby naprawić uszkodzenia.

 

MARGRAW Mariusz Dembiński ul. Rejtana 38 05-500 Piaseczno t. 22 756-91-07, 512 461 551, 694 501 643 email: margraw@wp.pl
PROJEKT I REALIZACJA : marekp.com